close
loading

 

 

        W dniu 25.09.2021 przeprowadziliśmy w naszym Kole akcję introdukcji bażantów. Zebrało się kilku myśliwych wraz z rodzinami aby sprawnie wypuścić ptaki. W międzyczasie udało się również zbudować 5 dużych podsypów i rozwieźć je po łowisku. Cała akcja zakończyła się wspólnym ogniskiem. Największą radość było widać wśród dzieci, które pomagały przy wypuszczaniu bażantów.

Warto wspomnieć, że w tym roku dzięki zbiórce pieniędzy wśród naszych myśliwych i osób zaprzyjaźnionych z Kołem udało się zebrać fundusze na dodatkowe 400szt bażantów, natomiast jak co roku 100szt zakupione zostało z funduszy Koła przy wspararciu ze strony Starostwa Powiatowego w Kępnie. Tak więc w sumie w tym sezonie wypuściliśmy aż 500szt ptaków co jest ogromnym sukcesem dla naszego Koła. 

Serdeczne podziękowania należą się dla osób, które wsparły zbiórę pieniędzy oraz dla tych, którzy zaangażowali się w wypuszczenie bażantów i budowę podsypów.

Przed nami jednak jeszcze bardzo dużo pracy w celu zapewnienia jak najlepszych warunków bytowych dla bażantów na terenie naszego łowiska

TH

 

 

 

 

 

KONTAKT Z ZARZĄDEM KOŁA

adres email: jelenrychtal@gmail.com

Prezes: Dariusz Hordyjewicz tel. 506-138-369

Łowczy: Maciej Kłobus tel. 603-789-899

Sekretarz: Rafał Sikora tel. 606-776-651

Skarbnik: Magdalena Bystra-Gawlik tel. 607-706-623